چای شهرزاد | آرین سیستم

۱۰ شرکت حسابداری برتر دنیا

به موجب پدید آمدن نیازهای متفاوتی در بازار کار و سرمایه ، شرکت ها و افراد فعال در این حوزه نیازمند نرم افزار حسابداری کسب اطلاعات دقیق و به کارگیری راهکارهای صحیح برای کنترل و ثبت سیستم حسابداری خود هستند. در گذشته گزارشات مالی به عهده واحد حسابداری در شرکت ها بود که با گذر زمان به دلیل حجم فعالیت های مالی و تغییر در نیازهای مالی انجام فعالیت های فوق ، در اختیار مجموعه هایی به نام شرکت حسابداری قرار گرفته است که با تکیه بر دانش و تجربه و تخصص می توانند تمام کارهای مربوط به برنامه حسابداری و امور مالی و مالیاتی را اختصاصی انجام دهند.

۱۰شرکت حسابداری برتر دنیا

شرکت حسابداری pwc : پرایس واتر هاوس کوپرز ( تجارت به عنوان پی دبلیو سی ) یک شبکه خدمات حرفه ای چند ملیتی که مقر آن در لندن ، انگلستان است. این بزرگترین شرکت خدمات حرفه ای در جهان است ، و یکی از چهار شرکت بزرگ حسابرسان است ، همراه با شرکت Deloitte ، EY و KPMG. به عنوان معتبر ترین شرکت های حسابداری در جهان به مدت هفت سال متوالی ، و همچنین به عنوان شرکت برتر برای کار نرم افزار حسابداری ارزی در شمال امریکا برای سه سال متوالی رتبه بندی شده است. پی دبلیو سی شبکه ای از شرکت ها در ۱۵۷ کشور ، ۷۵۶ مکان ، با بیش از ۲۰۸،۱۰۰ نفر است. درآمد جهانی این شرکت ۳۵۴۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار در سال مالی ۲۰۱۵ ، که ۱۵٫۲ میلیارد در عمل تضمین آن تولید شده بود ، ۸٫۹ میلیارد در عمل مالیاتی و ۱۱٫۳ میلیارد در عمل مشورتی آن است. این شرکت در سال ۱۹۹۸ توسط ادغام میان کوپر و Lybrand و پرایس واترهاوس تشکیل شد. نام تجاری اعلام PwC در سپتامبر ۲۰۱۰ به عنوان بخشی از تغییر علامت تجاری کوتاه شد.

شرکت حسابداری Ernst & Young : ارنست و یانگ ( تجارت به عنوان EY ) یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی که مقر آن در لندن ، انگلستان است. این یکی از “چهار موسسه حسابرسی بزرگ” است. پس از PWC و Deloitte ، در سال ۲۰۱۴ سومین شرکت خدمات حرفه ای در جهان از نظرجمع درآمد است و در سال ۲۰۱۵، شرکت EY بزرگترین سازمان متعلق به بخش خصوصی در ایالات متحده بود.
شرکت حسابداری KPMG Australia : شرکت KPMG خدمات حرفه ای است ، که یکی از چهار شرکت بزرگ حسابرسان ، همراه با شرکت Deloitte ، EY و پی دبلیو سی است. KPM با استخدام ۱۷۴۰۰۰ نفر ، دارای سه خط از خدمات حسابرسی ، مالیات ، و مشورتی است.
شرکت حسابداری Deloitte : شرکت دیلویت در سال ۱۸۴۵ توسط ویلیام ولش دیلویت ، در شهر لندن تاسیس شد. امروزه دفتر مرکزی این شرکت در ساختمان جی‌ئی، واقع در شهر نیویورک ، ایالات متحده آمریکا مستقر می‌باشد. امروزه شرکت دیلویت خدماتی همچون حسابرسی ، مشاوره ، مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری ، مشاور مدیریت و مشاوره مالی را در بیش از ۱۵۰ کشور ، ارائه می‌کند.
Crowe Horwath : کرو هوراث استرالیا بزرگترین ارائه دهنده حسابداری عملی ، حسابرسی ، مالیات ، کسب و کار و مشاوره مالی به افراد و بکارگیری نرم افزار حسابداری مالی در کسب و کارهای کوچک و متوسط دریک شبکه جامع با بیش از ۸۰ دفتر است.

شرکت های برتر حسابداری | آرین سیستم

شرکت های برتر حسابداری | آرین سیستم

Grant Thornton Australia : گرانت تورنتون ، بزرگترین شبکه خدمات حرفه ای در جهان حسابداری مستقل بوده و به ارائه خدمات تضمین ، مالی و مشاوره ، سازمان های منافع عمومی ، و نهادهای بخش عمومی مشغول است. گرانت تورنتون به عنوان یک شرکت خصوصی محدود سازمان یافته است. گرانت تورنتون بین المللی با مسئولیت محدود در لندن ، انگلستان به ثبت رسیده است.

شرکت حسابداری RSM : یکی از بزرگترین شرکت های حسابداری در سراسر دنیا و یک شرکت انتخابی در حال ظهور و رشد سریع کسب و کار است. دفاتر بین المللی و پیشنهاد شخصی خدمات با عمق تخصص و منابع در مناطق مدیریت ریسک، سیستم حسابداری و مشاوره کسب و کاراز جمله فعالیت های این شرکت است. RSM استرالیا عضو ۶ شرکت بزرگ حسابداری و مشاوره شبکه جهانی است.

شرکت حسابداری PITCHER PARTNERS : حسابداری و مشاوره کسب و کار کارشناسان و به اشتراک گذاشتن دیدگاه در مورد بخش خصوصی کسب و کار، افراد خالص ارزش بالا، بخش دولتی و سازمان های NFP از فعالیت های این شرکت می باشد.

شرکت حسابداری KordaMentha : از فعالیت های این شرکت ، تاسیس یک پلت فرم استراتژیک املاک و مستغلات مدیریت سرمایه گذاری ، استفاده از فراست تجاری و مهارت های تخصصی املاک و مستغلات و کارشناسان مالی به ارائه ارزش به سرمایه گذاران فردی است.

شرکت حسابداری Moore Stephens : مور استفنز لندن ، یک قرن پیش تاسیس شد و به مرور به یکی از بزرگترین شرکت های حسابداری بین المللی و گروه های مشاوره در سراسر جهان تبدیل شده است. امروز شبکه شامل ۶۵۷ دفتر در ۱۰۶ کشور در سراسر جهان است.

شرکت های برتر حسابدرای دنیا | آرین سیستم

شرکت های برتر حسابدرای دنیا | آرین سیستم

در این مقاله ۱۰ شرکت برتر دنیای حسابداری معرفی شده که هرکدام از آنها در زمینه های حسابداری و استراتژی بازاریابی ، گزارشات مالی در برابر حسابداری مالیاتی ، ویرایش یا حذف اطلاعات معاملات فصلی و…با انتخاب درست حسابدار مطرح شده و بهترین های دنیای شرکت های حسابداری و حسابرسی شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *