پورتال بیمه تامین اجتماعی+ثبت نام بیمه تامین اجتماعی | آرین سیستم

پورتال بیمه تامین اجتماعی + ثبت نام بیمه تامین اجتماعی | پورتال سازمانی

پورتال بیمه تامین اجتماعی ، سازمان تامین اجتماعی به عنوان نهادی چند وجهی با طیف وسیعی از مخاطبان روبه رو است و طبق قانون واقع در پرتال سازمان تامین اجتماعی مصوب سال ۱۳۵۴ مکلف به ارائه خدمات متنوعی به حدود ۳۵ میلیون نفر از جامعه زیر پوشش خود می باشد.

این گستردگی فعالیت و تنوع پوشش جمعیتی ، الزامات توسعه فعالیتهای ارتباطی و اطلاع رسانی را بیش از پیش مشخص می سازد. پورتال بیمه تامین اجتماعی از سیاست های موفق سازمان تامین اجتماعی در برقراری روابط و پاسخگویی به ارباب رجوع می باشد.

پرتال سازمانی بیمه تامین اجتماعی که به آدرس https://samt.tamin.ir/portal/login می باشد در اختیار هموطنان عزیز قرار گرفته است برای ورود به پورتال بیمه تامین اجتماعی از این آدرس استفاده نمائید.

ثبت نام بیمه تامین اجتماعی

افرادی که می خواهند اقدامات ثبت نام برای بیمه تامین اجتماعی را انجام دهند ، باید اطلاعات هویتی و بیمه ای آنان در پورتال بیمه تامین اجتماعی و در پایگاه اطلاعات شعبه مورد نظر ثبت نام گردد. بعد از ثبت نام در پرتال تامین اجتماعی برای انجام امور بیمه ای و طبقه بندی مستندات نرم افزار حقوق و دستمزد ، یک شماره بیمه منحصر به فرد به متقاضیان پرتال سازمانی بیمه اختصاص داده می شود که برای ورود به پورتال بیمه تامین اجتماعی از آن بایستی استفاده نمائید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در پورتال سازمانی بیمه تامین اجتماعی :

  • تکمیل پرسشنامه اولیه نامنویسی   
  • اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی

نام نویسی بیمه تامین اجتماعی یک از ضروریات جامعه می باشد. به این دلیل که نه تنها مزایای درمانی در زمان حال را داراست ، بلکه بعنوان سرمایه گذاری آینده نیز تلقی می شود.

تامین اجتماعی | آرین سیستم

تامین اجتماعی | آرین سیستم

فرم ثبت نام بیمه تامین اجتماعی

زمانی که برای نام نویسی به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی مراجعه می نمایید ، فرمی به شما برای تکمیل اطلاعات داده می شود. برای آشنایی متقاضیان محترم این فرم را در بخش دانلودها قرار داده ایم.

بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

تامین هزینه های درمانی اغلب بصورت تامین تکمیلی خدمات درمانی ارائه شده از سوی سازمان تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و یا بصورت تامین هزینه های عمده بیمارستانی و اعمال جراحی است.

دوستان گرامی شرایط ثبت نام بیمه تکمیلی تامین اجتماعی و دستورالعمل های مربوط به آن را با مراجعه به آخر مطلب می توانید دانلود نمایید.

سایت رسمی بیمه تامین اجتماعی

عزیزانی که در مورد اداره واحدهای درمانی و تامین خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان و سایر موارد سوالاتی دارند می توانند به سایت سازمان بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایند.

سایت بیمه ی تامین اجتماعی : www.tamin.ir

سایت رسمی بیمه تامین اجتماعی | آرین سیستم

سایت رسمی بیمه تامین اجتماعی | آرین سیستم

سایت بیمه تامین اجتماعی تهران

برای هموطنان گرامی که در شهر تهران زندگی می کنند ، حدودا ۳۲ شعبه تامین اجتماعی وجود دارد که آدرس تمامی شعبات را می توان با مراجعه به سایت اصلی بیمه تامین اجتماعی مشاهده نمود.

آدرس اداره کل پرتال سازمانی تامین اجتماعی تهران بزرگ : خیابان فاطمی ، نرسیده به خیابان کارگر ، جنب پارکینگ طبقاتی لاله.

 

سازمان بیمه تامین اجتماعی نیروهای مسلح

با عنایت به تدبیر مورخ ۱۴/۸/۸۱ مقام معظم فرماندهی کل قوا مبنی بر صدور مجوز اجرای ماده ۱۷۴ قانون برنامه سوم توسعه کشور ، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تشکیل گردیده است. با استناد به اصل ۲۹ قانون اساسی برقراری تامین اجتماعی در نرم افزار حقوق و دستمزد پرسنلی سطح نیروهای مسلح از طریق فعالیت های پرتال سازمانی تامین اعم از بیمه ای ، حمایتی و امدادی هدف بیمه تامین اجتماعی نیروهای مسلح می باشد.

دانلود فایلهای PDF مربوط به پورتال بیمه تامین اجتماعی

دانلوددانلود فایل : تامین اجتماعی در یک نگاه – پرتال سازمانی تامین اجتماعی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : فرم نامنویسی تامین اجتماعی در پورتال بیمه تامین اجتماعی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : شرایط بیمه تکمیلی – پورتال سازمانی تامین اجتماعی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *