نمونه قرارداد همکاری | آرین سیستم

فرم متن نمونه قرارداد پیمانکاری یا شراکت کاری و همکاری

نمونه قرارداد پیمانکاری ، از جمله فعالیت های کلیدی مربوط به فرم قرارداد در سازمان ها می باشد و دسته بندی قرارداد پیمان مدیریت با بزرگ شدن سازمان و افزایش قرارداد پیمانکاری ، انواع الحاقیه ها و متمم هایی که به همراه دارد ، دشوارتر و پر هزینه تر می شود.

نمونه قرارداد پیمانکاری

در تنظیم نمونه قرارداد در اتوماسیون اداری مانند نمونه قرارداد پیمانکاری ، در همکاری بین دو نفر باید طرفین قرارداد به طور کامل مشخصات سجلی را اگر شخص حقیقی باشند و مشخصات پرسنلی در صورت حقوقی بودن طرف قرار داد را در نمونه توافقنامه همکاری معرفی نمایند و در نهایت طرفین قرارداد را امضاء نمایند. مورد دیگر در طراحی قرارداد همکاری در نرم افزار اتوماسیون اداری ، نوشتن موضوع قرار و شرح مختصری از کل قرار داد می باشد. به نحوی که با مطالعه نمونه قرارداد همکاری ثبت شده در اتوماسیون اداری ، متوجه نوع همکاری شد و در آخر نوشتن مدت قرار است. به طور مثال می توان تاریخ شروع و پایان قرارداد را در نمونه قرارداد پیمانکاری ثبت کرد. در لینک دانلود نمونه قرارداد pdf کار در اتوماسیون اداری تحت وب برای شما عزیزان فراهم شده است. همچنین در زیر نمونه فرم قرارداد همکاری برای شما به نمایش گذاشته شده است.

نمونه قرارداد پیمانکاری | آرین سیستم

نمونه قرارداد همکاری| آرین سیستم

انواع نمونه قرارداد همکاری

فرم قرارداد در نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب انواع مختلفی دارد که به برخی از انواع قرارداد در زیر اشاره خواهد شد :

 • نمونه قرارداد پیمانکاری
 • نمونه قرارداد دکوراسیون داخلی
 • نمونه قرارداد طراحی داخلی
 • نمونه قرارداد کار و نمونه قرارداد مشاوره
 • نمونه قرارداد مشاوره مدیریت
 • نمونه قرارداد نرم افزار

متمم نمونه قرارداد پیمانکاری از لحاظ ماهیت شبیه به الحاقیه می باشد که اگر در  متمم نمونه قرارداد پیمانکاری تنظیم یا توافقی انجام نشده باشد پس نتایج قرارداد نهایی نیست و هنوز به اتمام نرسیده است.

قرارداد bot

در روش ساخت ، بهره برداری و انتقال تمام خدمات طراحی و تدارک و ساخت پروژه را معمولاً پیمانکار تامین می کند. روش ساخت که مبتنی بر نمونه قرارداد پیمانکاری  و همکاری یعنی قرارداد bot می باشد برای اجرای پروژه های بزرگ عمرانی بکار گرفته می شود.

نمونه قرارداد پیمانکاری | آرین سیستم

نمونه قرارداد همکاری| آرین سیستم

قرارداد epc

در روش طراحی ، تدارک ، ساخت epc کارفرما بدون کمک مشاور و بر اساس استانداردهای مورد نظر خواسته های کارفرما را با مدارک مناقصه تهیه و طی جلسه مناقصه کار طراحی و ساخت را بر عهده پیمانکار قرار می دهد. پیمانکار با نمونه قرارداد پیمانکاری با نام قرارداد epc کلیه کارهای مهندسی از مرحله تدارک تا ساخت را بر عهده دارد.

نرم افزار مدیریت قراردادها

جهت تدوین الحاقیه ها در نمونه قرارداد همکاری و پرداخت صورت وضعیت ها ، دسترسی سریع به اطلاعات قرارداد شراکت بین دو نفر امری حیاتی است. برای تحت کنترل درآوردن نمونه قرارداد همکاری و کاهش میزان خطا و هزینه ها ، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی اقدام به تهیه نرم افزار مدیریت قراردادها برای ثبت نمونه قرارداد پیمانکاری کرده اند.

در نرم افزار مدیریت قراردادها لازم است موارد زیر در قرارداد مدیریت پیمان لحاظ شود :

 • چند کاربره بودن
 • اخطار و کنترل ها
 • آرشیو الکترونیکی قرارداد مشاوره
 • تحت وب بودن نمونه قرارداد همکاری
 • پیمانکاران

  دانلود مقاله ثبت سفارش و نحوه خرید کالا از سایت خارجی

دانلوددانلود فایل : نمونه قرارداد کار
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله سامانه مناسب مدیریت امور قراردادها
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : نمونه قرارداد مشارکت مدنی خصوصی بر مبنای ماده ها
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله شرایط قراردادها
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت

3 پاسخ
 1. saeed
  saeed می گوید:

  با سلام وخسته نباشید.بنده دفتر دروپنجره دوجداره دارم با آموزش پرورش توافق کردم برای قرارداد با فرهنگیان . البته طرف قرارداد خو آموزش و پرورش هست . اگه لطف کنید یه نمونه قرارا داد برام بفرستین ممنون میشم

  پاسخ
 2. امین
  امین می گوید:

  با سلام خدمت تمامی دوستان آرین سیستم
  یک مغازه اجاره کردم برادرخانم میخواد در یک قسمت مغازه کار موبایل و تعمیرات آن را راه بیندازد یک سوم اجاره هم پرداخت کند یک نمونه قرارداد میخواستم که بتوانم کارمو سفت و محکم کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *