مرکز آموزش بازرگانی+آموزش تجارت واردات صادرات | آرین سیستم

مرکز آموزش بازرگانی+آموزش تجارت واردات صادرات

امروزه روش های مختلف تجارت و کسب و کار در سازمان ها بسیار گسترش یافته است و شیوه های جدیدی نسبت به گذشته مورد استفاده قرار می گیرد ، به همین دلیل آموزش این شیوه ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای این منظور انواع مرکز آموزش بازرگانی مختلف در کشور ایجاد شده است که وظایفی مانند آموزش تجارت و آموزش صادرات را بر عهده دارند ، در این مقاله به معرفی تعدادی مرکز آموزش بازرگانی در شهرهای مختلف کشور که وظیفه آموزش صادرات و واردات دارند را معرفی خواهیم کرد.

ضرورت آموزش بازرگانی در مرکز آموزش بازرگانی

کشور ما به دلیل داشتن نیروهای انسانی فعال و پرتلاش و استفاده از راهکارهای جدید مدیریتی ، یکی از کشورهای توسعه یافته در منطقه به شمار می رود. برای حفظ این جایگاه در بین کشورهای دیگر نیاز به آموزش در زمینه های مختلف بازرگانی است. هم چنین برای کسب جایگاه مناسب در زمینه تجارت بین الملل ، آموزش زبان بازرگانی به نیروی انسانی در سازمان ها ، اهمیت بسیاری دارد. مرکز آموزش های بازرگانی که در شهرهای مختلف ایجاد شده است ، وظیفه این آموزش را بر عهده دارد.

آموزش واردات و صادرات

آموزش تجارت بین الملل و واردات و صادرات که یکی از وظایف مرکز آموزش بازرگانی است دارای مراحلی است که در ادامه به توضیح مختصر این مراحل می پردازیم. برای آموزش بیشتر در این زمینه ، می توانید به فایل pdf که در انتهای مقاله ارائه شده است ، مراجعه نمایید.

آموزش واردات و صادرات | آرین سیستم

آموزش واردات و صادرات | آرین سیستم

مراحل انجام صادرات کالا  

  • بازاریابی
  • صدور پیش فاکتور
  • تدارک ، تهیه و بسته بندی کالا
  • مشخص کردن ارزش گمرک
  • دریافت مجوز از سازمان های مربوط
  • اظهار کالاها به گمرک
  • بستن قرارداد و بیمه
  • گواهی بازرسی کالا
  • صادر کردن فاکتور
  • ارسال کالاها

 

مرکز آموزش بازرگانی تهران

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران یکی از انواع موسسه آموزش بازرگانی اصلی کشور ، برای آموزش مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی و فارسی است. این مرکز با برگزاری دوره های آموزشی مختلف از جمله دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری ، بازاریابی و فروش ، بورس و بازار سرمایه ، مدیریت کیفیت ، صنعت نمایشگاهی ، مدیریت پروژه و حقوق تجارت ، سهم بسیاری در تربیت نیروی انسانی دارد.

مرکز آموزش بازرگانی اصفهان

مرکز آموزش وزارت بازرگانی در شهر اصفهان ، یکی دیگر از مراکز مهم آموزش بازرگانی در کشور محسوب می شود. برای آشنایی با این مرکز آموزش بازرگانی ، با مراجعه به سایت مرکز به آدرس http://new.isf-btc.ir/ ، می توان با فعالیت های این سازمان و دوره های آموزشی مختلف آن آشنا شد.

مرکز آموزش بازرگانی تبریز

برای آشنایی با مرکز آموزش بازرگانی در شهر تبریز می توان با مراجعه به سایت سازمان به آدرس http://www.btcedu.ir/Azarbaijan_Sharghi  با فعالیت ها و دوره های آموزشی که برای افراد و سازمان های مختلف برگزار می نماید ، آشنا شد.

مرکز آموزش بازرگانی بابل

یکی دیگر از مراکز آموزش بازرگانی در کشور ، مرکز آموزش بازرگانی بابل است. برای آگاهی از فعالیت ها و دوره های آموزشی بازرگانی این مرکز می توان به سایت این سازمان به آدرس http://btcbabol.com/ مراجعه کرد.

مرکز آموزش بازرگانی | آرین سیستم

مرکز آموزش بازرگانی | آرین سیستم

مرکز آموزش علمی کاربردی بازرگانی واحد تهران

مرکز آموزش علمی کاربردی تهران در سال ۱۳۸۳ با هدف آموزش نیروی انسانی کارامد در زمینه بازرگانی ، شروع به جذب دانشجو از سراسر کشور کرد. در حال حاضر این مرکز در رشته های مختلفی از جمله آموزش نرم افزار حسابداری ، حسابداری مالیاتی ، مدیریت کسب و کار ، بازاریابی ، شبکه های کامپیوتری و تعدادی رشته دیگر اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

هدف ما در این مقاله توضیح دلایل اهمیت آموزش بازرگانی و معرفی مراکز آموزش بازرگانی در شهرهای مختلف بود ، برای آموزش بیشتر به ارائه تعدادی فایل pdf در مورد واردات و صادرات کالا پرداختیم ، امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دانلود فایلهای PDF آموزش صادرات واردات

دانلوددانلود فایل : آموزش مراحل صادرات
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : آموزش مراحل واردات
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : قوانین صادرات واردات
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *