متن اداری تبریک سال نو 96 + نامه تبریک سال نو به دوست | آرین سیستم

متن اداری تبریک سال نو ۹۶ + نامه تبریک سال نو به دوست | نوروز ۱۳۹۶

۰۹ تبریک سال نو ۹۶ ، در سال های اخیر و در مناسبت های مختلف ارسال پیام تبریک سال نو برای دوستان و آشنایان به یکی از رسوم معمول بین مردم تبدیل شده است. در روزگاری نه چندان دور مردم برای تبریک پیشاپیش سال نو وقتی با شوق و ذوق شروع به نوشتن متن زیبا تبریک سال نو برای دوستان و آشنایان می کردند ، فکر نمی کردند روزی فرا خواهد رسید که با فشردن یک دکمه بتوانند کلی از بهترین پیام تبریک سال نو برای ارسال تبریک رسمی سال نو به عزیزانشان استفاده کنند. در این میان ارسال یکی از پرکاربردترین پیامک های تبریک در طول سال ، پیام تبریک عید نوروز ۹۶ باشد که در میان همه اقشار مردم رایج و شاید بهتر بشه گفت ، جزء رسوم نوروز می باشد و هر کس سعی می کند در خصوص متن سال نو مبارک ، بهترین متن سال نو را ارسال کند.

انواع پیامهای تبریک سال نو

با نزدیک شدن به زمان تبریک سال نو ۹۶ ، بعد از خانه تکانی و خرید شاید مهمترین کاری که هر شخصی به ذهنش خطور کند انتخاب متن زیبا برای تبریک عید نوروز به دوستان و همکاران و آشنایان می باشد که با توجه به روحیه نودوستی ایرانیان، انتخاب پیام تبریک سال نو یکی از مهمترین اصول رعایت سنت تبریک سال نو ۹۶ می باشد.با توجه به شخص گیرنده تبریک عید نوروز ۹۶ ممکن است به شکل های مختلف متن سال نو را آماده کنیم. ممکن است برای همکارمان بخواهیم پیام تبریک نوروز  در اتوماسیون اداری تهیه کنیم یا اینکه برای تبریک سال نو به دوست خود ، از عکس تبریک سال نو یا شعر تبریک سال نو استفاده کنیم.

پیامهای تبریک سال نو | آرین سیستم

پیامهای تبریک سال نو | آرین سیستم

نامه تبریک سال نو به دوست

برای نوشتن تبریک پیشاپیش سال نو به دوستان بهتر آن است از متن تبریک رسمی سال نو استفاده نکنیم. نامه تبریک سال نو به دوست به عنوان تبریک سال نو ۹۶ باید از پیامهای تبریک سال نو دوستانه و صمیمانه استفاده کنیم و این نکته را فراموش نکنیم که در کنار صمیمیت تبریک سال نو به دوست خود ، باید نهایت احترام و ادب را رعایت کرده و شخصیت گیرنده پیام تبریک سال نو در نظر گرفته شود.

دو نمونه از متن زیبا تبریک سال نو به عنوان نامه تبریک سال نو به دوست به شرح زیر است :

  • فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو ، ۳۶۵ روز سلامتی ، شادی ، پیروزی ، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم. خدایای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد. حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت ، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی ، عشق و محبت ، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت ، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است. از خداوند منان برای جنابعالی و خانواده محترمتان در سال جدید روزی حضرت مریم (س) ، قصر آسیه ، قلب خدیجه ، عفت فاطمه ، جمال یوسف ، ثروت قارون ، حکمت لقمان و ملک سلیمان و عاقبت بخیری را آرزومندم.
  • خداوندا دوستانی دارم که در اعماق قلبم جای دارند ، آنان که شایسته محبتند و یادشان مایه ی آرامش جان. در این لحظه های پایانی سال عزت و غرورشان التیام و اعتلا و سلامت و شاد بدارشان.

متن اداری تبریک سال نو

برای تبریک سال نو ۹۶ به همکاران و مدیران اداری خود ، بهتر است در انتخاب پیام تبریک نوروز اداری نهایت وسواس و دقت را در نظر بگیریم. چرا که متن تبریک عید نوروز اداری باید با نگارش بسیار مودبانه و رسمی به عنوان متن زیبا تبریک سال نو در نظر گرفته شود. در تبریک رسمی سال نو باید ازکلمات محترمانه مثل احتراماً ، جنابعالی و غیره استفاده کرد. در ادامه نمونه ای از تبریک سال نو ۹۶ اداری را به عنوان مثال متذکر می شویم :

  • یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال ، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد ، را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم.
  • سال نو می شود ، زمین نفسی دوباره می کشد. برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند و پرنده های خسته برمی گردند ودر این رویش سبز دوباره من ، تو ، ما کجا ایستاده ایم. سهم ما چیست ؟ نفس ما چیست ؟ پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟

زمین سلامت می کنیم و ابرها درودتان باد و سال نو مبارک.

اسمس تبریک سال نو

با توجه به اینکه برای تبریک سال نو ۹۶ ، استفاده از پیامک به یک رسم و سنت بین ایرانیان تبدیل شده و به دلیل پیشرفت تکنولوژی ارتباطات ، تعدادزیادی اسمس تبریک سال نو وجود دارد. از این جهت تعدادی از پیام تبریک سال نو را برای استفاده شما عزیزان به عنوان نمونه قرار داده ایم. البته باید متذکر شد که به دلیل فراوانی در این نوع پیام تبریک سال نو ، رعایت اصول نگارشی و ادبیات خیلی به ندرت مشاهده می شود.

  • بی اجازه ات دفتر ۳۶۵ برگ جدیدتو دادم به خدا تا بهترین تقدیر رو برات نقاشی کنه.
  • با آرزوی ۱۲ ماه شادی ، ۵۲ هفته خنده ، ۳۶۵ روز سلامتی ، ۸۷۶۰ ساعت عشق ۵۲۵۶۰۰ دقیقه برکت ، ۳۱۵۳۰۰ ثانیه دوستی. سال نو پیشاپیش مبارک

عکس تبریک نوروز

در سال های نه چندان دور برای تبریک رسمی سال نو ، مردم به جای ارسال پیام تبریک سال نو ، از عکس و کارت های پستال با متن زیبا تبریک سال نو و مناظر زیبا مرتبط با تبریک پیشاپیش سال نو استفاده می کردند.

پیام تبریک نوروز | آرین سیستم

پیام تبریک نوروز | آرین سیستم

شعر تبریک سال نو

افرادی که از روحیه لطیف تری برخوردارند و علاقمند به شعر می باشند ، ترجیج می دهند به جای استفاده از عکس تبریک سال نو و یا متن اسمس تبریک سال نو ، با رعایت اصول سرودن شعر و رعایت ردیف شعر با توجه به نوع و سبک ، برای تبریک سال نو ۹۶ از شعر استفاده کنند.

  • یادت همه روز خوشتر از عید کاین منشا شادی جهان است

در این بهار سبز و روح بخش ، امید است :

نظر مهر ربوبیت در دلتان بر دوام

بربساط عافیت آرام

کارهایتان بر نظام

دولتتان تمام و روز و نوروزتان فرخنده در ایام باشد

 

دانلود پیام های تبریک اداری نوروز ۹۶

دانلوددانلود فایل : پیام تبریک سال نو
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *