سابقه بیمه خدمات درمانی و تایید نسخ خدمات درمانی | آرین سیستم

سابقه بیمه خدمات درمانی و تایید نسخ خدمات درمانی

 سازمان بیمه خدمات درمانی در سال ۱۳۷۳ پس از تصویب قانون بیمه همگانی توسط مجلس شورای اسلامی در کشور تصویب شد. این سازمان با هدف ارائه خدمات پزشکی به کارمندان دولت و سایر افرادی که به صورت اختیاری بیمه شده اند ، تاسیس شده است. در این مقاله به معرفی این بیمه و چگونگی مشاهده سابقه بیمه خدمات درمانی از طریق سایت بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح و هم چنین نحوه تمدید دفترچه بیمه خدمات درمانی می پردازیم.

مشاهده سوابق بیمه خدمات درمانی

برای مشاهده سابقه بیمه خدمات درمانی می توان با مراجعه به سایت خدمات درمانی به آدرس http://th.ihio.gov.ir/  و پر کردن فرم های مربوطه ، سابقه بیمه خدمات درمانی خود را مشاهده کرد.

سابقه بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح

سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح با ایجاد سایت بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح این قابلیت را برای افراد ایجاد کرده است که سابقه بیمه خدمات درمانی خود را مشاهده کنند. کارمندان محترم نیروهای مسلح ، برای مشاهده سابقه بیمه خدمات درمانی خود به این سایت خدمات درمانی می توانند مراجعه کنند.

بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح | آرین سیستم

بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح | آرین سیستم

تایید نسخ خدمات درمانی

گاهی اوقات بعضی نسخه های پزشکان برای دریافت دارو به دلایل مختلف نیاز به تایید خدمات درمانی توسط بیمه دارند. در این گونه مواقع مسئول تایید نسخه خدمات درمانی داروخانه با مراجعه به سایت تاییدنسخ خدمات درمانی به آدرس http://mdp.ihio.gov.ir/Login ، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خدمات درمانی تایید نسخه را انجام می دهند.

 

تعویض دفترچه بیمه خدمات درمانی

بیمه شدگان خدمات درمانی پس از گذشت مدت زمانی ، نیاز به تعویض دفترچه خدمات درمانی یا تمدید دفترچه خدمات درمانی خود دارند. در این گونه مواقع می توان با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس http://th.ihio.gov.ir/ ، با انتخاب گزینه خدمات اینترنتی ، گزینه مربوط به تمدید یا تعویض دفترچه را انتخاب کرده و با پر کردن فرم های مربوطه درخواست خود را ارائه دهند.

تعویض دفترچه بیمه خدمات درمانی | آرین سیستم

تعویض دفترچه بیمه خدمات درمانی | آرین سیستم

آدرس بیمه خدمات درمانی استان های کشور

به دلیل اهمیت مشاهده سابقه بیمه خدمات درمانی و استفاده از سایر خدمات این سازمان در این بخش به معرفی سایت بیمه خدمات درمانی تهران و سایر استان های کشور و هم چنین سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح می پردازیم.

بیمه خدمات درمانی استان تهران:

http://th.ihio.gov.ir/Portal/Home/default.aspx

بیمه خدمات درمانی اصفهان:

http://es.ihio.gov.ir/Portal/Home/default.aspx

بیمه خدمات درمانی خراسان رضوی:

http://kh.ihio.gov.ir/Portal/Home/default.aspx

بیمه خدمات درمانی استان فارس:

http://fr.ihio.gov.ir/Portal/Home/default.aspx

بیمه خدمات درمانی استان گیلان:

http://gl.ihio.gov.ir/Portal/Home/default.aspx

آدرس خدمات درمانی نیروهای مسلح:

http://www.esata.ir/web/sakhad

با توجه به اهمیت بیمه در جامعه در این مقاله به معرفی بیمه خدمات درمانی و نحوه مشاهده سابقه بیمه خدمات درمانی و چگونگی تمدید و تعویض دفترچه بیمه پرداختیم. شایان ذکر است که در شرکت ها و سازمان های اداری و تجاری از نرم افزار حسابداری به عنوان یکی از انواع سیستم حسابداری برای ثبت سوابق بیمه استفاده می شود. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دانلود فایلهای PDF آشنایی با دستورالعمل بیمه خدمات درمانی

دانلوددانلود فایل : دستورالعمل بیمه خدمات درمانی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

1 پاسخ
 1. omid
  omid می گوید:

  لینک مشاهده سوابق مسدود میباشد .

  این لینک : مشاهده سوابق بیمه خدمات درمانی th.ihio.gov.ir

  برای مشاهده سابقه بیمه خدمات درمانی می توان با مراجعه به سایت خدمات درمانی به آدرس th.ihio.gov.ir و پر کردن فرم های مربوطه ، سابقه بیمه خدمات درمانی خود را مشاهده کرد.

  با تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *