فیش حقوقی فرهنگیان | آرین سیستم

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان و بازنشسته | سامانه فیش حقوقی نمونه حکم

در هر جامعه ای فرهنگیان و معلمان نقش بسیار مهمی در تربیت افراد جامعه ایفا می کنند ، به همین دلیل توجه به فیش حقوقی فرهنگیان ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این مقاله به ارائه مطالبی در مورد حقوق این قشر و چگونگی مشاهده و دریافت فیش حقوق فرهنگیان در نرم افزار حقوق و دستمزد می پردازیم ، امیدواریم مورد توجه کاربران محترم قرار بگیرد.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان باز نشسته

جهت مشاهده در نرم افزار حقوق و دستمزد و پرسنلی و دریافت فیش فرهنگیان پس از مراجعه به سایت فیش حقوقی بازنشستگان به آدرس www.fish.medu.ir ، به صفحه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی وارد می شویم. بازنشستگان در سیستم حقوق و دستمزد برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان می توانند شماره دفتر کل ، و وظیفه بگیران محترم می توانند شماره شناسنامه خود را وارد کنند. در صورت تمایل به ارسال فیش حقوقی به پست الکترونیکی ، می توان با وارد کردن آدرس الکترونیکی ، عملیات ارسال را انجام داد. در این مقاله برای آشنایی کاربران محترم یک نمونه فیش حقوقی فرهنگیان ارائه شده است.

دریافت حکم حقوقی فرهنگیان بازنشسته

جهت مشاهده و دریافت حکم فرهنگیان پس از مراجعه به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان به آدرس www.fish.medu.ir ، به صفحه دریافت حکم حقوقی بازنشستگان فرهنگی وارد می شویم. در این قسمت پس از وارد کردن شماره های دفتر کل و شماره شناسنامه می توان حکم حقوقی را مشاهده کرد. در صورت تمایل به ارسال حکم حقوقی به پست الکترونیکی ، می توان با وارد کردن آدرس الکترونیکی ، عملیات ارسال را انجام داد.

فیش حقوقی فرهنگیان | آرین سیستم

فیش حقوقی فرهنگیان | آرین سیستم

دریافت فیش حقوق بازنشستگان فرهنگی استان های مختلف

بازنشستگان محترم در استان های مختلف می توانند با مراجعه به سایت دریافت فیش حقوقی استان خود ، یا نرم افزارحقوق و دستمزد فیش حقوقی خود را مشاهده کنند ، در ادامه ، سایت دریافت فیش حقوقی تعدادی از استان ها را برای آشنایی بیشتر معرفی می کنیم.

سایت دریافت فیش حقوقی استان تهران :

http://www.tehranedu.ir/Default.aspx?page=1281

سایت دریافت فیش حقوقی استان خراسان رضوی:

http://amar.khedu.ir/login.aspx

سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان گلستان:

http://fish.goledu.ir/

سایت فیش حقوقی فرهنگیان مازندران:

http://fish.medu.ir/portal/billing/

دریافت فیش حقوقی جانبازان

جانبازان محترم برای دریافت فیش حقوقی خود ، می توانند پس از مراجعه به سایت خدمات الکترونیکی بنیاد شهید و امور ایثارگران به آدرس http://isaarit.isaar.ir/ ، وارد قسمت مشاهده فیش حقوقی شوند و پس از وارد کردن کد ملی ، شماره ایثارگری و کلمه عبور ، فیش حقوقی خود را مشاهده کنند. نمونه فیش حقوقی از فرهنگیان در زیر قابل مشاهده است.

فیش حقوقی فرهنگیان | آرین سیستم

فیش حقوقی فرهنگیان | آرین سیستم

فیش حقوقی بیمه تامین اجتماعی

بازنشستگان تامین اجتماعی جهت مشاهده فیش بازنشستگان تامین اجتماعی و حکم بازنشستگی تامین اجتماعی ، می توانند پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی به آدرس http://www.tamin.ir/FishHoghoghi ، وارد قسمت فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران شوند و با وارد کردن شماره ملی ، شماره مستمری و کلمه عبور اطلاعات خود را مشاهده کنند.

هدف ما در این مقاله ارائه اطلاعات و نحوه مشاهده فیش حقوقی در سازمان های مختلف بود ، امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله مورد توجه کاربران محترم قرار گرفته باشد.

  دانلود مقاله دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

دانلوددانلود فایل : مقاله دریافت فیش حقوقی فرهنگیان
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت

6 پاسخ
  • سعید لطفعلی
   سعید لطفعلی می گوید:

   دکمه کیبورد caps lock باید خاموش باشه. داخل فیلدها دکمه فاصله رو نباید بزنید. اگر باز هم خطا داد ، احتمالا رمز عبورتون یا یکی از پارامترهاتون رو اشتباهی می زنید که بهتره از از آموزش پرورش دوباره اقدام کنید و اطلاعات ورود به سیستم جدیدی ازشون بگیرید. موفق باشید

   پاسخ
 1. محمدحسن اسایش
  محمدحسن اسایش می گوید:

  اطلاعات سفرکارت ملی بازنشستگان در کجای سایت قابل مشاهده است؟برای در یافت سفرکارت چه باید کرد .راهنمایی کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *