دریافت حکم کارگزینی آموزش و پرورش | آرین سیستم

دریافت حکم کارگزینی آموزش و پرورش کارمندان رسمی و مستمری بازنشستگی

شغل معلمی در هر جامعه ای یکی از مشاغل مهم و با اهمیت بوده و نقش بسیار زیادی در پیشرفت آن جامعه دارد. معلمان کسانی هستند که وظیفه تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانانی را بر عهده دارند که در آینده ، نقش های مهم و کلیدی را در جامعه به عهده خواهند گرفت. با توجه به اهمیت بسیاری که این شغل دارد ، توجه به حقوق این قشر و ایجاد رضایت آن ها ، نقش بسیار زیادی در بهبود روند آموزش در کشور و استفاده از نرم افزار کارگزینی خواهد داشت. در این مقاله ما به نحوه مشاهده و دریافت حکم کارگزینی کارمندان رسمی و فیش حقوقی آن ها در نرم افزار پرسنلی به عنوان یکی از ابزار بااهمیت افزایش بازدهی در سیستم کارگزینی می پردازیم ، امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

دریافت خدمات اینترنتی

امروزه رفع بسیاری از نیازها و دریافت خدمات از طریق اینترنت و به صورت آنلاین در نرم افزار احکام ، امکان پذیر شده است. از جمله خدماتی که امروزه به صورت آنلاین در سیستم پرسنلی امکان پذیر است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریافت فیش های حقوقی
  • دریافت حکم کارگزینی
  • درخواست وام
  • خریدهای آنلاین
  • تکمیل فرم استخدام
  • پرسش و پاسخ آنلاین

حکم کارگزینی کارمندان رسمی آموزش و پرورش

کارکنان محترم آموزش و پرورش برای مشاهده و دریافت حکم کارگزینی آموزش و پرورش با مراجعه به سایت رسمی آموزش و پرورش ، می توانند حکم خود را مشاهده و دریافت کنند. هم چنین در این مقاله یک نمونه حکم کارگزینی و نمونه فرم ماموریت ، برای راهنمایی بیشتر ، ارائه شده است.

دریافت حکم کارگزینی | آرین سیستم

دریافت حکم کارگزینی | آرین سیستم

حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش

بازنشستگان محترم آموزش و پرورش برای مشاهده و دریافت حکم کارگزینی خود ، می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس http://www.cspf.ir/ حکم خود را مشاهده و دریافت کنند. هم چنین این سایت علاوه بر دریافت حکم بازنشستگی و کارگزینی ، امکانات دیگری از جمله ، فرم ۵۰۲ کارگزینی ، فرم افزایش مستمری بازنشستگی ، دریافت فیش حقوقی ، بیمه تکمیلی ، تورهای سیاحتی و زیارتی و وام های ضروری ، در اختیار بازنشستگان عزیز قرار می دهد.

هدف ما در این مقاله ارائه اطلاعاتی در خصوص دریافت حکم کارگزینی و معرفی نرم افزار کارگزینی و ویژگی های آن بود. امیدواریم مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته باشد.

  دانلود مقاله دریافت حکم کارگزینی آموزش و پرورش کارمندان رسمی و مستمری بازنشستگی

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *