دانلود کتاب زبان تخصصی حسابداری 2 | آرین سیستم

دانلود کتاب زبان تخصصی حسابداری ۲ pdf + آموزش | دهکده حسابداران

در ادامه مقاله های نرم افزار حسابداری ، مطالعه زبان تخصصی حسابداری ۲ ، با توجه به تغییرات ایجاد شده در اقتصاد خرد و کلان و توسعه بنگاه های اقتصادی نقش مهمی در معاملات تجاری و سیستم حسابداری ایجاد کرده است. و نیاز به اطلاعات معاملات تجاری و تصمیم گیری در حوزه های مختلف برنامه حسابداری مالی و اقتصادی ، استفاده بیشتر از کتب مرجع حسابداری به زبان لاتین را برای فعالان اقتصادی امری اتکا ناپذیر و غیر ممکن می کند. بنابراین آشنایی با زبان تخصصی و آموزش و تسلط بر ترجمه زبان تخصصی حسابداری و همچنین مرور لغات تخصصی حسابداری در جهت بهتر شدن و به روز بودن دانشجویان و فعالان در حوزه نرم افزار حسابداری ارزی ضروری به نظر می رسد.

زبان تخصصی حسابداری ۲

پیشنهاد می شود برای کار با نرم افزار حسابداری مالی و یادگیری بهتر زبان تخصصی حسابداری ۲+pdf ، ابتدا ترجمه فارسی را دقیق مطالعه و درک کرده و در مرحله بعد با دانلود کتاب زبان تخصصی حسابداری ، متن کتاب را خوانده و سپس لغات تخصصی حسابداری را با ترجمه فارسی آن مطابقت دهید. بعد از مطالعه کتاب  زبان تخصصی حسابداری ۲ و تسلط بر اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی ، حل نمونه سوال زبان مطالعه شما را تکمیل می کند. یکی از نمونه های کامل نمونه سوال زبان ۲ برای معرفی به دانشجویان برای کسب نمره مطلوب در امتحانات پایان ترم ، حل نمونه سوال زبان تخصصی پیام نور می باشد.

دانلود زبان تخصصی حسابداری 2 | آرین سیستم

دانلود زبان تخصصی حسابداری ۲ | آرین سیستم

فصل های زبان تخصصی ۲ حسابداری

 • چرخه حسابداری
 1. فهرست حسابها
 2. ماهیت یک حساب
 3. گردش اطلاعات مربوط به معامله تجاری
 4. تراز آزمایشی
 5. کشف و تصحیح اشتباهات
 6. اصل اهمیت
 • تمرینات
 1. مطالبی برای ترجمه
 2. سوالات صحیح / غلط
 3. سوالات چهارگزینه ای
 4. فرهنگ اصطلاحات حسابداری
 5. منابع و ماخذ

کتاب زبان تخصصی حسابداری عبدالرضا تالانه

این کتاب ترجمه دروس ۱ تا ۱۸ زبان تخصصی حسابداری ۲ به صورت پاراگراف انگلیسی و ترجمه فارسی آن در زیر متن می باشد و گزینه ایده آل برای افراد مختلف از جمله دانشجویان رشته حسابداری و داوطلبان کارشناسی ارشد می باشد. همچنین کتاب زبان تخصصی حسابداری عبدالرضا تالانه مروری بر برنامه حسابداری مالی ، حسابرسی مدیریت ، حسابداری صنعتی و حسابرسی و حسابداری بین المللی دارد.

زبان تخصصی حسابداری عبدالرضا تالانه | آرین سیستم

زبان تخصصی حسابداری عبدالرضا تالانه | آرین سیستم

نمونه هایی از لغات زبان تخصصی حسابداری در زبان تخصصی حسابداری ۲

 • Accounting حسابداری
 • ASSET دارایی
 • COPITAL سرمایه
 • SALE فروش
 • CASH نقد

آموزش زبان تخصصی حسابداری

دوره حسابدار به انگلیسی یا AIE برای افرادی که در امور مالی شاغل هستند و یا به نوعی با لغات زبان تخصصی حسابداری سر و کار دارند ، دوره ای فوق العاده و ایده آل می باشد. در دوره آموزشی با دانلود کتاب زبان تخصصی ۲ رشته حسابداری پیام نور ضمن آشنایی با اطلاعات پایه ای در حسابداری ، به علاقمندان اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی را نیز آموزش می دهند. این دوره بر اساس منابع آموزشی برجسته دانلود کتاب زبان تخصصی ۲ حسابداری پیام نور ارایه می شود و بسیاری از مباحث زبان تخصصی حسابداری ۲ در این دوره آموزشی توضیح داده می شود.

زبان تخصصی مدیریت

یکی از بهترین منابع یادگیری دانلود زبان تخصصی مدیریت برای رشته های اقتصاد و مدیریت کتاب English for Students of Economics and Management می باشد که کاری از اساتید دانشگاه پیام نور است و همان طور که مستحضرید ، از لحاظ محتوایی کتب دانشگاه پیام نور بسیار غنی بوده و منبع کارشناسی ارشد در بسیاری از رشته های اقتصاد و مدیریت می باشد. این کتاب حاوی متون زبان تخصصی اقتصاد و زبان تخصصی مدیریت است و همچنین با یک آموزش سیستم حسابداری جامع می توانید کلیه اموزش های لازم را کسب کنید و در نتیجه برای زمینه کاری یا درسی خود استفاده نمایید.

دانلود کتاب زبان تخصصی حسابداری

دانلوددانلود فایل : جزوه زبان تخصصی حسابداری ۲
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : کتاب زبان تخصصی حسابدرای ۲
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *