کتاب حقوق تجارت 1 | آرین سیستم

دانلود کتاب حقوق تجارت ۱ pdf + جزوه آموزش تصویری

تجارت مجموعه فرایندها و قوانینی است که که بر روابط بازرگانان و فعالیت های کسب و کار در سازمان های مختلف تاثیر می گذارد و در کتاب کتاب حقوق تجارت ۱ به این موارد اشاره شده است. حقوق مدنی بر روی روابط تمام افراد در جامعه تاثیر می گذارد در حالی که حقوق تجارت در مورد تجار و فعالیت های آن هاست و با نرم افزار حقوق و دستمزد به راحتی انجام می شود. به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله به معرفی حقوق تجارت حسابداری می پردازیم و برای آموزش بیشتر در این زمینه تعدادی کتاب حقوق تجارت pdf به همراه جزوه حقوق تجارت ۱ اسکینی رشته حسابداری رایگان برای شما ارائه داده ایم.

حقوق تجارت چیست؟

امروزه تغییر در نوع کسب و کار و تجارت در جهان باعث توجه بیشتر به این موضوع شده است. امروزه کشورها هر قدر هم قدرتمند باشند ، باز هم برای تامین منابع و امکانات خود نیاز به برقراری رابطه با کشورهای دیگر را دارند. برای برقراری نظم و انضباط بین روابط بازرگانی احتیاج به قانون و مقررات خاصی است که این مقررات حقوق تجارت نامیده می شود. این قوانین بسیار گسترده و پیچیده است ، به همین علت واحدهای مختلفی در دانشگاه به معرفی این دانش و نرم افزار حقوق و دستمزد و پرسنلی می پردازند. یکی از دروس مهم این رشته کتاب حقوق تجارت ۱ است که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.

کتاب حقوق تجارت 1 | آرین سیستمکتاب حقوق تجارت 1 | آرین سیستم

کتاب حقوق تجارت ۱ | آرین سیستم

منابع حقوق تجارت

 • قانون
 • عرف و عادت
 • رویه قضایی
 • نظریه علمای حقوق

دانلود کتاب حقوق تجارت دکتر ربیعا اسکینی

یکی از معتبر ترین کتاب ها در زمینه حقوق تجارت ، کتاب حقوق تجارت ۱ نوشته ربیعا اسکینی است. این کتاب با تعریف حقوق تجارت آغاز شده و در ادامه به مباحث پیچیده تری در این زمینه می پردازد. در سایت هایی که دانلود کتاب های مختلف را قرار داده اند می توانید دانلود رایگان کتاب حقوق تجارت ربیعا اسکینی را پیدا کنید و آن را مطالعه نمایید. کتاب حقوق بازرگانی دکتر اسکینی به دلیل اعتبار بالایی که دارد ، در بسیاری از دانشگاه های کشور تدریس می شود ، به همین علت خرید یا دانلود کتاب حقوق تجارت ۱ اسکینی کمک بسیاری به فراگیری این درس خواهد کرد.

کتاب حقوق تجارت 1 | آرین سیستم

کتاب حقوق تجارت ۱ | آرین سیستم

دانلود کتاب حقوق تجارت بین الملل دکتر شیروی

یکی دیگر از انواع کتاب حقوق تجارت ۱ ، کتاب دکتر شیروی است. دکتر شیروی یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران است و به دلیل تخصص بالایی که در زمینه حقوق تجارت بین الملل دارند ، کتاب های معتبری در این زمینه تالیف کرده است به همین علت دانلود کتاب حقوق بازرگانی بین المللی ایشان یکی از منابع اصلی این درس است و در بسیاری از دانشگاه های کشور تدریس می شود.

دانلود کتاب حقوق بازرگانی دکتر ارسلان ثابت سعیدی

یکی دیگر از انواع کتاب حقوق تجارت ۱ ، کتاب دکتر ثابتی است. در ادامه سرفصل های این کتاب حقوق تجارت را برای آشنایی شما معرفی خواهیم کرد.

 • فصل اول : تعریف حقوق
 • فصل دوم : تقسیمات حقوق
 • فصل سوم : سازمان قضایی
 • فصل چهارم : منابع حقوق تجارت
 • فصل پنجم : تاریخ مختصر حقوق تجارت
 • فصل ششم : تاریخچه حقوق تجارت در ایران

دانلود جزوه حقوق تجارت

برای آموزش درس حقوق تجارت ، علاوه بر انواع مختلف کتاب حقوق تجارت ۱ که معرفی کردیم ، دانلود و استفاده از انواع جزوه های این درس کمک بسیاری خواهد کرد. به همین علت لینک دانلود جزوه حقوق تجارت دکتر قربانی را برای شما ارائه داده ایم.

حقوق تجارت رشته حسابداری

یکی از دروس مهم در رشته حسابداری ، کتاب حقوق تجارت رشته حسابداری است. به دلیل اهمیت این درس با ارائه لینک های دانلود جزوه حقوق تجارت حسابداری و هم چنین دانلود جزوه حقوق تجارت حسابداری به یادگیری این درس کمک خواهیم کرد.

در این مقاله هدف ما معرفی حقوق تجارت و کتاب حقوق تجارت ۱ بود. برای این منظور به معرفی و ارائه کتاب های معتبر در این مورد و ارائه نمونه سوال حقوق تجارت حسابداری پرداختیم. امیدواریم استفاده از این مقاله مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

دانلود جزوه و کتاب حقوق تجارت۱

دانلوددانلود فایل : کتاب حقوق تجارت ۱ دکتر فخاری – لینک به دستور مرجع قانونی حذف شد.
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : جزوه حقوق تجارت برگرفته از کتاب دکتر ربیعا اسکینی – لینک به دستور مرجع قانونی حذف شد.
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : جزوه حقوق تجارت استاد قربانی – لینک به دستور مرجع قانونی حذف شد.
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

10 پاسخ
 1. محمودی
  محمودی می گوید:

  ببخشید من رشته انسانی ام
  و علاقه دارم به تجارت
  نمیدونم واقعیتش حقوق تجارت چی هست ؟

  و یعنی دقیق چکارهایی باید انجام دهی؟؟؟

  و در کل حقوق تجارت یعنی چی ؟و‌ وظیفت چیه در این رشته؟؟؟

  پاسخ
  • سعید لطفعلی
   سعید لطفعلی می گوید:

   مسائل تخصصی حقوق در رابطه با شرکت های تجاری (ثبت برند، صادرات، واردات و …) ، تنظیم اسناد در معاملات تجاری و اجرای برخی سیاست های حقوقی هنگام ورشکستگی ، بخشی از حقوق تجارت هستند. شرکت های بازرگانی داخلی زیادی وجود دارند که نیازمند به حقوقدان متخصص در عرصه تجارت هستند. اما گرایش حقوق تجارت بین الملل رو پیشنهاد نمیکنیم (بخاطر ضعف و محدودیت شرکت های ایرانی برای صادرات و واردات)

   پاسخ
 2. عبدالبصیر نصیری
  عبدالبصیر نصیری می گوید:

  سپاس از اینکه مطالب ارزنده و مفید را در سایت خود میگذارید.
  از اینکه نیاز زیاد به منابع حقوقی بخصوص در حوزه حقوق خصوصی دارم، این منابع بگونه رایگان در دسترس قرار بگیرد کمک بزرگ برایم نموده اید. در پایان باز هم سپاس از شما.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *