دانلود مقاله فارسی | آرین سیستم

دانلود مقاله فارسی رایگان + ISI,Ieee + سایت های مقاله | آموزش تصویری

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون مباحث و تحقیقات علمی در جهان ، اهمیت مقاله های علمی و دانلود مقاله فارسی روز به روز افزایش می یابد به طوری که یکی از مهم ترین عواملی که در سنجش توانایی های پژوهشی و علمی افراد و محققان مورد توجه قرار می گیرد ، میزان کیفیت مقاله های پژوهشی آن ها است. با توجه به اهمیت این موضوع در این مقاله به معرفی سایت های دریافت مقاله و دانلود مقاله فارسی رایگان و انگلیسی می پردازیم.

دانلود مقاله از isi

سایت مقاله های isi یکی از معتبرترین سایت های مقاله انگلیسی علمی و پژوهشی در جهان به شمار می رود. یکی از دشواری های گرفتن مقاله از این سایت ، رایگان نبودن آن است ، برای غلبه بر این مشکل انواع مختلف سایت دریافت مقاله رایگان وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان به دانلود مقاله رایگان isi پرداخت که در این مقاله تعدادی سایت دانلود مقاله های علمی به صورت رایگان را معرفی خواهیم کرد.

سایت های زیادی وجود دارند که به عنوان یک سایت ieee فارسی می توان به آنها رجوع کرد و مقالات فارسی isi را از آنها دریافت کرد.

گرفتن مقاله از ieee

یکی دیگر از انواع سایت مقاله های انگلیسی ، سایت ieee است. برای دریافت مقاله از این سایت می توان پس از مراجعه به آدرس اینترنتی www.ieeexplore.ieee.org ، در قسمت جستجو مقاله مورد نظر را با کلمات کلیدی مناسب جستجو کرد. برای آموزش بیشتر در این زمینه یک فایل pdf آموزش دانلود مقاله رایگان ieee در انتهای مقاله ارائه شده است.

دانلود مقاله فارسی | آرین سیستم

ساینس دایرکت | آرین سیستم

دانلود مقاله از ساینس دایرکت

یکی دیگر از سایت های دریافت مقاله انگلیسی سایت ساینس دایرکت است. برای مشاهده و دریافت مقاله از این سایت پس از مراجعه به آدرس اینترنتی www.sciencedirect.com ، در قسمت جستجو با کلمات کلیدی مناسب ، می توان مقاله خود را با موضوعات مورد نظر دریافت کرد. از جمله مشکلاتی که افراد مختلف مخصوصا ایرانی ها برای دریافت مقاله از این سایت دارند می توان به رایگان نبودن آن اشاره کرد ، برای دریافت و هم چنین ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی رایگان سایت های مختلفی وجود دارد که در ادامه به تعدادی از ان ها اشاره خواهیم کرد.

سایت های دانلود مقاله فارسی و انگلیسی رایگان

همان طور که قبلا اشاره شد ، از مشکلات اصلی عدم دانلود رایگان مقالات فارسی و انگلیسی است. در این قسمت به معرفی تعدادی از سایت های دانلود مقاله فارسی رایگان می پردازیم.

 • http://paperhub.ir/
 • http://elearnica.ir/
 • http://freepaper.me/
 • http://iranpaper.ir/
 • http://ardabil-sci.com/
 • http://www.paperdl.com/

سایت ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

برای ترجمه رایگان مقاله انگلیسی به فارسی می توان از سایت های اینترنتی مختلفی که به این منظور تهیه شده اند استفاده کرد. برای آشنایی کاربران محترم با مقالات علمی معتبر و نحوه نگارش آن ها لینک دانلود رایگان مقاله اقتصادی ، لینک دانلود رایگان مقاله انگلیسی در مورد برق و دانلود رایگان مقاله فارسی که ترجمه است و همچنین یک مقاله ورزشی انگلیسی ارائه شده است.

دانلود مقاله فارسی | آرین سیستم

دانلود رایگان مقالات علمی | آرین سیستم

هدف ما در این مقاله معرفی سایت های مختلف برای دانلود مقاله فارسی pdf و انگلیسی و هم چنین نحوه دانلود مقاله ieee رایگان با استفاده از سایت های مختلف بود و برای آشنایی بیشتر با نحوه نگارش مقاله های علمی به ارائه یک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی پرداختیم که امیدواریم مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

دانلود مقاله های اقتصادی ، ورزشی و برق و راهنمای استفاداه از پایگاه ieee

دانلوددانلود فایل : مقاله حسگر بیسیم-گرایش برق
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : ترجمه مقاله حسگر بیسیم-گرایش برق
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : راهنمای استفاده از پایگاه ieee
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله بحران اقتصادی جهان
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله اقتصادی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله ورزشی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

7 پاسخ
 1. Zahra
  Zahra می گوید:

  با سلام من مقاله ای راجع به انواع پاشندگی در فیبر نوری و روش مقابله با ان و چگونگی کنترل پاشندگی رنگی در فیبر نوری

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *