مقاله فارسی حسابداری | آرین سیستم

دانلود رایگان مقاله فارسی حسابداری + مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی

در مقاله های قبلی در مورد نرم افزار حسابداری  و اهمیت آن در پیشرفت سیستم حسابداری شرکت ها مطالبی رو خدمت شما ارئه کردیم. در ادامه مطالب مهم در حوزه برنامه حسابداری ، باید به این نکته اشاره کرد تحقیقی که یک محقق برای نوشتن مقاله فارسی حسابداری انجام می دهد از اهمیت زیادی برخوردار است. دانلود رایگان مقاله فارسی که از کار محقق منتشر می شود باید همه استانداردهای مقاله های isi در آن رعایت و به شکل منطقی و قابل قبولی تنظیم شود. به عبارتی دانلود مقاله رایگان حسابداری علمی ، ره آورد تمرین و تجربه در سازماندهی فکری است و نویسنده مقاله یاد می گیرد تا به شکل منظم نتایج پژوهش ها و ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی خود را طبقه بندی و به روشی ساده بیان کند.

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی رایگان

از امتیازهای مهم دریافت ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی می توان به جامع بودن و به روز بودن آن اشاره کرد. زیرا محقق می تواند تحقیقات خود را با مقاله های انگلیسی مقایسه کرده و در نهایت بعد از اصلاحات مقاله فارسی حسابداری ، پژوهش خود را در یک رساله ، پایان نامه یا حتی یک کتاب بیان کند. حتی این امکان نیز وجود دارد تا محقق مقاله فارسی حسابداری خود را در دسته دانلود مقاله های free isi قرار دهد تا پژوهشگران دیگر نیز بتوانند با دانلود مقاله حسابداری و مطالعه آن از حاصل چندین سال پژوهش محقق آگاهی یابند. در کنار پژوهش کار با نرم افزار حسابداری ارزی هم یاد بگیرید ، نرم افزارهای حسابداری رایگان زیادی در سایت های مختلف قرار داده شده اند که بدین صورت شما گامی به سوی اینکه حرفه ای شدن برخواهید داشت. با خرید نرم افزار حسابداری مالی مناسب می توانید یک حسابداری حرفه ای باشید و کارها را با سهولت هرچه تمام تر به اتمام برسانید.

مقاله فارسی حسابداری | آرین سیستم

نحوه نگارش مقاله | آرین سیستم

نحوه نگارش مقاله

مقاله فارسی حسابداری برحسب چگونگی تدوین و نوع داده ها به چهارگروه تقسیم می شوند :

 • مقاله فارسی حسابداری پژوهشی : مقاله ای پژوهش اصیل و گزارش تحقیق است که پژوهشگر خود انجام داده و متکی به یافته های دیگران نیست.
 • مقاله فارسی حسابداری تحلیلی : مولف با استفاده از منابع تحقیقی و یا استفاده از دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی در حوزه کار خود نظریه خاصی را مطرح می کند. هدف از تدوین مقاله نظری ، ایجاد نظریه جدید و نگرش انتقادی به نظریه های پیشین مقاله انگلیسی رایگان می باشد.
 • مقاله فارسی حسابداری گردآوری : انعکاس و جمع آوری دیدگاه های مختلف در نوشته های مرتبط با موضوع خاص هدف این نوع مقاله می باشد و در واقع میتوان گفت کار نویی را ارائه نمی کند.
 • مقاله فارسی حسابداری مروری : در مقالات مروری به جمع بندی و ارزیابی نتایج ارائه شده نوشتارهای علمی پرداخته می شود و مولف مقاله از طریق یکپارچه سازی و ارزیابی متون ، مروری بر سیر پیشرفت پژوهش های جاری در جهت روشن کردن مساله خاص می کند.

اجزای مقاله

 • عنوان مقاله و اسامی نویسندگان
 • چکیده ، کلیدواژه‌ و مقدمه
 • بیان مسئله ، پیشینه و پژوهش
 • هدف کلی ، پرسش‌های اساسی
 • روش‌شناسی پژوهش ، یافته‌ها ، بحث و نتیجه‌گیری
 • پیشنهادها ، یادداشت‌ها ، تقدیر و تشکر
 • فهرست منابع و پیوست‌ها

معرفی سایت های دانلود مقاله

برای دریافت رایگان مقاله در زمینه های مختلف سیستم حسابداری همچون مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه ، ما تعدادی سایت دانلود مقاله رایگان به همراه سایت ترجمه مقاله را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم تا به راحتی بتوانید جهت تحقیق و پژوهش های خود از دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی نیز بهره مند شوید.

در لینک دانلود برای شما کاربران مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی+رایگان و دانلود مقاله فارسی رایگان برای نگارش مقاله پژوهشی قرار داده شده است.

مقاله فارسی حسابداری | آرین سیستم

سایت های دانلود مقاله | آرین سیستم

سایت های مقاله رایگان دانلود به شرح زیر است :

 • سایت های معتبر جهت دانلود رایگان یا خرید اکانت برای دریافت و دانلود رایگان مقاله حسابداری
 1. elearnica.ir
 2. paperdl.com
 3. freepaper.me
 • بانک های اطلاعاتی جهت جستجوی دانلود مقاله رایگان فارسی ، دانلود مقاله انگلیسی رایگان و موضوعات پایان نامه و مقاله
 1. ebscohost.com
 2. sciencedirect.com
 3. emeraldinsight.com
 4. online.sagepub.com
 5. springerlink.com

در سایت های بالا می توانید به دنبال دانلود رایگان مقالات فارسی حسابداری که بحث مقاله بود ، باشید.

 

دانلود مقاله انگلیسی استانداردهای حسابداری دولتی و ترجمه آن ، مقاله انگلیسی حسابداری سرمایه انسانی و نحوه نگارش مقاله پژوهشی

دانلوددانلود فایل : مقاله انگلیسی استانداردهای حسابداری دولتی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : ترجمه مقاله انگلیسی استانداردهای حسابداری دولتی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : مقاله حسابداری رفتاری
فرمت : PDF – حجم فایل ۰.۵ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله حسابداری سرمایه انسانی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله نحوه نگارش مقاله پژوهشی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

5 پاسخ
 1. بهمن گلزارخجسته
  بهمن گلزارخجسته می گوید:

  با سلام و احترام
  خواستم اگه زحمت نمیشه یک مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی در خصوص ( نظام پرداخت حقوق و دستمزد ) برایم به آدرس ایمیلم ارسال کنید.
  ممنون و سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *