دانلود دیکشنری تخصصی حسابداری اندروید | آرین سیستم

دانلود دیکشنری تخصصی حسابداری اندروید + آنلاین | فرهنگ زبان تخصصی

امروزه نرم افزار حسابداری در سازمان های مختلف یکی از بخش های اصلی و جدایی ناپذیر سیستم حسابداری محسوب می شود. به دلیل اهمیت این واحد ، پس از خرید برنامه حسابداری استخدام حسابدارانی که کاملا با دانش روز حسابداری آشنا هستند اهمیت بسیاری دارد. برای فراگیری این دانش استفاده از منابع و مقالات معتبر علمی کمک فراوانی خواهد کرد. با توجه به اینکه زبان اصلی این منابع ، انگلیسی است برای استفاده از آن ها ، نیاز به فراگیری لغات حسابداری انگلیسی است. برای این منظور استفاده از دیکشنری تخصصی حسابداری ، کمک بسیاری به مطالعه این منابع خواهد کرد. به همین دلیل در این مقاله سعی کرده ایم با ارائه لینک دانلود دیکشنری حسابداری تخصصی و هم چنین معرفی دیکشنری آنلاین حسابداری ، فراگیری لغات تخصصی حسابداری را تسهیل سازیم.

دانلود دیکشنری تخصصی حسابداری

همان طور که گفته شد ، استفاده از دیکشنری کمک بسیاری به درک متون حسابداری  و کار با سیستم حسابداری خواهد کرد ، به همین دلیل در این مقاله لینک دانلود دیکشنری تخصصی حسابداری انگلیسی به فارسی و دیکشنری فارسی به انگلیسی حسابداری را برای استفاده کاربران ارائه خواهیم داد.

دیکشنری تخصصی حسابداری | آرین سیستم

دیکشنری تخصصی حسابداری | آرین سیستم

دیکشنری آنلاین تخصصی حسابداری

یکی دیگر از انواع دیکشنری حسابداری ، دیکشنری تخصصی حسابداری آنلاین است. در این قسمت به معرفی تعدادی سایت که دیکشنری حسابداری آنلاین را برای کاربران ارائه می دهند ، می پردازیم. آدرس تعدادی از سایت هایی که وظیفه ترجمه تخصصی حسابداری آنلاین را انجام می دهند ، به صورت زیر است:

  • http://www.accountingcoach.com/accounting terms/accounting-dictionary
  • https://www.ventureline.com/accounting-glossary/
  • http://www.investorwords.com/?1
  • http://www.yourdictionary.com/diction4.html
  • http://www.alphadictionary.com/directory/Specialty_Dictionaries/Accounting/

دانلود دیکشنری تخصصی حسابداری برای اندروید

یکی دیگر از انواع فرهنگ لغت حسابداری ، دیکشنری حسابداری اندروید است. از جمله مزایای دانلود نرم افزار دیکشنری تخصصی حسابداری ، قابلیت نصب آسان بر روی موبایل و سایر دستگاه های اندروید است. با دانلود این نرم افزار دیکشنری زبان تخصصی حسابداری اندروید و نصب آن بر روی گوشی های موبایل خود ، قادر خواهید بود در هر زمان و هر مکانی به راحتی معانی لغات خود را پیدا کنید.

دیکشنری تخصصی حسابداری برای اندروید | آرین سیستم

دیکشنری تخصصی حسابداری برای اندروید | آرین سیستم

دانلود دیکشنری تخصصی حسابداری برای ویندوز

یکی دیگر از انواع دیکشنری انگلیسی به فارسی حسابداری که امروزه کاربرد فراوانی دارد ، دیکشنری تخصصی حسابداری برای ویندوز و نرم افزار حسابداری ارزی است. این نوع از دیکشنری، قابلیت نصب بر روی انواع سیستم عامل ویندوز را دارد و به دلیل کاربری آسان ، مورد توجه بسیاری از کاربران نرم افزار حسابداری مالی است.

 هدف ما در این مقاله بیان دلایل استفاده از انواع دیکشنری تخصصی حسابداری بود و به این منظور به معرفی تعدادی دیکشنری تخصصی حسابداری آنلاین پرداختیم و لینک دانلود دیکشنری حسابداری انگلیسی به فارسی را برای کاربران عزیز ارائه دادیم. امیدواریم استفاده از این مقاله مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

دانلود دیکشنری حسابداری

دانلوددانلود فایل : دیکشنری حسابداری
فرمت : XLSX – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : دیکشنری حسابداری برای ویندوز
فرمت : EXE – حجم فایل ۱۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : دیکشنری حسابداری برای اندروید
فرمت : APK – حجم فایل ۱٫۲ مگابایت

رمز فایل : www.ariansystem.net

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *