تکنیک های بازاریابی | آرین سیستم

راهکارهای فروش نرم افزار – بازاریابی محصولات نرم افزاری

پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات باعث تغییرات گسترده در تکنیک های بازاریابی و به کار گیری نرم افزار فروش شده است. امروزه راهکارهای فروش نرم افزار و بازاریابی سنتی پاسخ گوی نیازهای جامعه در حسابداری فروش نیست ، به همین علت آموزش مدیریت فروش و بازاریابی برای ماندن در عرصه رقابت امری واجب و ضروری می باشد. هدف ما در این مقاله معرفی نرم افزار فروش فروشگاهی و راهکارهای فروش نرم افزار در سیستم فروش است. هم چنین یکی از روش های مهم مدیریت بازاریابی که امروزه کاربرد وسیعی در سازمان ها یافته است یعنی استفاده از نرم افزار حسابداری فروش را به طور کامل شرح خواهیم داد.

بازاریابی چیست؟

در حقیقت اصل و منشا بازاریابی را می توان نیازهای انسان در نظر گرفت. برای بازاریابی تعریف های متعددی ارائه شده است. فیلیپ کاتلر بازاریابی را فعالیتی انسانی می داند که از طریق فرایند مبادله برای رفع نیازهای انسان ها انجام می شود. در واقع سازمان ها برای موفقیت در فعالیت های خود باید ابتدا با استفاده از تحقیقات بازاریابی نیازهای بازار و مشتریان خود را به طور دقیق بشناسند و تکنیک های بازاریابی و تبلیغات خود را بر مبنای این نیازها تنظیم کنند.

آموزش تکنیک های بازاریابی | آرین سیستم

آموزش تکنیک های بازاریابی | آرین سیستم

تکنیک های بازاریابی

برای داشتن یک فروش موفق فراگیری تکنیک های بازاریابی و کار با نرم افزار فروش و حسابداری فروش امری ضروری است. برای آموزش بازاریابی می توان از انواع مختلف کتاب بازاریابی و فروش که توسط نویسندگان مختلف تالیف شده است استفاده کرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما تعدادی از تکنیک های بازاریابی مهم را برای شما ارائه خواهیم داد.

 1. در برخورد اول رفتار تاثیر گذاری داشته باشید. تحقیقات نشان داده است که برخورد اول فروشنده تاثیر بسیاری بر مشتری خواهد داشت و مشتری تقریبا در همان برخورد اول تصمیم خود را برای خرید خواهد گرفت
 2. یکی دیگر از تکنیک های بازاریابی داشتن ارتباط با مشتریان قدیمی است. برقراری ارتباط به صورت حضوری یا تلفنی با مشتری باعث آگاهی از نظرات مشتریان راجع به محصول شده و با رفع ایرادات آن رضایت مشتری را به دنبال خواهد داشت
 3. به صورت مستمر شیوه های تبلیغات خود را ارزیابی کنید و روش هایی که بازدهی ندارد را حدف کنید
 4. از تخفیف های مدت دار در فروش استفاده کنید تا مشتری ترغیب به خرید محصول شود
 5. به بازارهای فعلی خود اکتفا نکنید. هر لحظه در جستجوی بازارهای جدید برای معرفی محصول خود باشید. می توانید از روش های بازاریابی بین المللی بازارهای بین المللی را برای محصول خود جستجو کنید

راهکارهای فروش نرم افزار و بازاریابی

همان طور که گفتیم بازاریابی نقش بسیار مهمی در میزان فروش یک سازمان دارد. به همین منظور یک مدیر بازاریابی و فروش باید با تمام تکنیک های بازاریابی آشنا باشد و بتواند با توجه به راهکارهای فروش نرم افزار ، آشنایی با نیازهای مشتری و بازار هدف به سرعت تصمیمات لازم را بگیرد و با توجه به آن ها کسب و کار خود را مدیریت کند. یکی از روش های مهم برای انجام فعالیت های بازاریابی و به کارگیری راهکارهای فروش نرم افزار ، استفاده از نرم افزار بازاریابی و فروش است. نرم افزار فروش با ویژگی هایی که دارد باعث سرعت بخشیدن به راهکارهای فروش نرم افزار و کارهای بازاریابی سازمان شده و سازمان را در رسیدن به اهداف خود یاری می سازد. در ادامه ویژگی های این نرم افزار فروش بازاریابی را بیان خواهیم کرد.

مدیریت فروش | آرین سیستم

مدیریت فروش | آرین سیستم

ویژگی های نرم افزار بازاریابی و فروش

با خرید یا دانلود نرم افزار بازاریابی می توان از راهکارهای فروش نرم افزار بهره مند و به ویژگی های زیر در سازمان دست یافت :

 • تعریف مشتریان سازمان در سیستم
 • نمایش اطلاعات مشتریان سازمان در صورت نیاز
 • تعریف رقیبان سازمان و محصول آن ها به همراه قیمت آن
 • مدیریت قرارداد بازاریابی و فروش
 • تعریف طرح های مختلف بازاریابی
 • تعریف بازارهای هدف
 • یادآوری و نمایش قرار ملاقات های مختلف
 • گزارش گیری از عملکرد در قالب های مختلف

در این مقاله هدف ما معرفی راهکارهای فروش نرم افزار و دلایل اهمیت بازاریابی در سازمان بود. هم چنین برای آشنایی بیشتر ، تعدادی از تکنیک های بازاریابی و راهکارهای فروش نرم افزار را ارائه دادیم و یکی از روش های دسترسی سریع به اطلاعات بازاریابی یعنی نرم افزار بازاریابی و فروش را معرفی کردیم. امیدواریم استفاده از مقاله ” راهکارهای فروش نرم افزار – بازاریابی محصولات نرم افزاری” مورد رضایت و توجه شما قرار گرفته باشد.

همکاری در فروش | آرین سیستم

همکاری در فروش | آرین سیستم

دانلود مقالات تکنیک های بازاریابی و فنون فروش

دانلوددانلود فایل : مقاله تکنیک های فروش در بازاریابی
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مقاله فنون فروش
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *