آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی ۹۴ | آرین سیستم

آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی ۹۶ + دانلود فرم pdf

اظهارنامه یک فرم خام و استاندارد مورد تأیید سازمان امور مالیاتی و به عبارت دیگر همان اظهارنامه مالیاتی است که گزارش مالی سازمان طی یک سال را ارائه می کند.
با توجه به آخرین مهلت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی که به ترتیب تا پایان ۳۱ خرداد و ۳۱ تیر است ، بهتر است مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی را بخاطر داشته باشیم و برای روزهای پایانی قرار ندهیم بدین منظور به آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی می پردازیم و در قسمت دانلود ، دانلود اظهارنامه مالیاتی ۹۶ برای شما تدارک دیده شده است.

نرم افزار اظهارنامه مالیاتی 

با این نرم افزار در آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی ، اظهارنامه الکترونیکی برای مودیان تسلیم می شود. با این اظهارنامه بایستی نسبت به اصلاح اظهارنامه مالیاتی ۹۶ و تکمیل فرم آن پرداخت.

آموزش تنظیم اظهارنامه مالیاتی

مراحل تنظیم در آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی بصورت گام به گام در ادامه بیان شده است.

مراحل ثبت نام الکترونیکی مودیان | آرین سیستم

مراحل ثبت نام الکترونیکی مودیان | آرین سیستم

ثبت نام و راهنمای تصویری اظهارنامه مالیاتی ۹۶ در ۴ گام :

گام اول

ورود به سامانه سازمان امور مالیاتی و انجام عملیات پیش ثبت نام و کلیک روی عبارت انتخاب.

اگر برای اولین بار وارد این سامانه شده اید یا قبلا این مراحل را انجام داده اید ، برای طی کردن ادامه مسیر عبارت شروع را انتخاب نمایید تا صفحه پیش ثبت نام نمایش داده شود.

گام دوم

پیگیری مراحل پیش ثبت نام است ، با انتخاب کلمه شروع پنجره جدیدی باز می شود و با وارد کردن مشخصات کد ملی و کد پستی و تصویر امنیتی اطلاعات اولیه متقاضی تکمیل شده و وارد سیستم می شود. با کلیک روی عبارت ورود ، به قسمت اطلاعات هویتی می روید  و دقت کنید پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد. پس از کامل کردن فرم ، عبارت بعدی را بزنید تا به صفحه های اقامتگاه قانونی ، اطلاعات مدیر عامل و فعالیت وارد شوید.

برای تکمیل شرح آدرس در آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی به این موضوع توجه نمایید که محله ، بلوار ، خیابان ، کوچه و پلاک را به درستی بنویسید.

در این مرحله از آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی با وارد کردن اطلاعات مدیر عامل و فعالیت ، صفحه کلی پیش ثبت نام باز می شود و در صورت درست بودن مشخصات وارد شده ، ثبت نهایی را بزنید. بعد از ثبت ، کد رهگیری به شما داده می شود و حداکثر تا یک هفته بعد بوسیله پست نام کاربری و رمز ارسال می شود.

راهنمای تصویری اولیه اظهارنامه مالیاتی

با توجه به درخواست دوستان گرامی ، آموزش تصویری استفاده از اظهارنامه الکترونیکی را آماده کرده ایم که می توانید این اموزش تصویری را ببینید و در انتها اگر سوالی داشتید می توانید در انتهای مطلب در قسمت نظرات کاربران ارسال نمائید تا بررسی نمائیم و در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

آموزش کامل تصویری اظهارنامه مالیاتی

برای راحتی شما عزیزان و استفاده صحیح اظهارنامه مالیاتی ۹۶ فایل ویدئویی کامل اظهارنامه مالیاتی ۹۶ را برای شما آماده کرده ایم تا به صورت دقیق از اطلاعاتی که در این فایل آموزشی تصویری داده می شود استفاده نمائید ، لطفا به ما امتیاز دهید و برای ارسال نظرات خودتون به انتهای مطلب رفته و نظر خودتون رو برای ما ارسال نمائید.

در صورتی که سوالی در مورد نحوه ورود اطلاعات اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی ۹۶ دارید می توانید در بخش نظرات ، سوال خود را برای ما ارسال نمائید تا به سرعت به سوالات شما پاسخ دهیم.

گام سوم

پیش نیاز این گام داشتن نام کاربری و رمز عبور است ، با ورود به سامانه سازمان امور مالیاتی و کلیک روی عبارت عملیات ثبت نام ، مراحل ثبت نام آغاز می گردد.

نخستین صفحه ، ثبت نام اشخاص حقوقی است و مشخصات اولیه اشخاص در آن تکمیل می شود. بعد از درج مشخصات شناسایی و کلیک روی ورود ، به بخش اطلاعات شعبه های سامانه وارد شده و پس از تکمیل فرم وارد بخش اطلاعات مدیران و مالیاتی خواهید شد. اطلاعات مدیر قبلا در مرحله پیش ثبت نام وارد شده و در صورت نیاز قابل ویرایش است.

اطلاعات مالیاتی را مجزا از منابع مالیاتی پر کنید و در صورت عدم داشتن شماره کلاسه پرونده به حوزه مالیاتی رجوع و با تشکیل پرونده در محل ، شماره کلاسه پرونده دریافتی خود را در این صفحه وارد کنید.

مرحله بعدی اطلاعات فعالیت است و در صورت عدم تطابق با اطلاعات اقامتگاه قانونی ، به نشانی محل تغییر داده شود.

گام چهارم

اگر قصد پیگیری و اطلاع از وضعیت ثبت نامی خود را دارید طبق آموزش تصویری اظهارنامه مالیاتی ۹۶

به بخش رهگیری در ثبت نام رفته و با  وارد کردن کد خود ، شرح وضعیت را مشاهده خواهید کرد.

نکته حائز اهمیت این است که آموزش تصویری اظهارنامه مالیاتی ۹۵ همانند آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی که در بالا برای شما کاربران گرامی مطرح شدند می باشد.

تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی | آرین سیستم

تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی | آرین سیستم

 

آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی ۹۶ و آخرین نسخه نرم افزار

دانلود دانلود فایل : دانلود آخرین نسخه نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی اشخاص حقوقی عملکرد سال ۱۳۹۵ و میانسالی های ۱۳۹۶(ویرایش ۹٫۰٫۰٫۲)

فرمت : EXE  – حجم فایل ۴٫۸ مگابایت

رمز فایل : www.ariansystem.net   

دانلود دانلود فایل : دانلود آموزش تصویری تنظیم اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی ۹۶

فرمت : PDF – حجم فایل ۱٫۹ مگابایت

5 پاسخ
 1. علیرضا
  علیرضا می گوید:

  سلام
  من اطلاعاات رو تکمیل کردم ولی در نهایت کار که میخوام ارسالش کنم یه پیام میده که نسخه شما قدیمیه و باید نسخه جدید دانلود و نصب کنید و هر چه نسخه نصب میکنم باز همین پیام رو میده

  پاسخ
  • راهنمای آرین سیستم
   راهنمای آرین سیستم می گوید:

   سلام
   آخرین نسخه نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی اشخاص حقوقی عملکرد سال ۱۳۹۵ و میانسالی های ۱۳۹۶(ویرایش ۹٫۰٫۰٫۲) و نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی اشخاص حقیقی عملکرد سال ۱۳۹۵ و میانسالی های ۱۳۹۶(ویرایش ۹٫۰٫۰٫۵) در مقاله های سایت قرار داده شده است. لطفا مجددا ارسال نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *